KURUMSAL

MGS Organik Tarım Gıda ve Hayvancılık San. Tic. Ltd. Şti. olarak temellerimizi 1954 yılında babamız Hacı Ahmet Manav’ın Güneybatı bölgesinde bal üretimi ve satışı yapmaya başlamasıyla atmış olduk. Daha sonra 2005 yılında Almanya’nın başkenti Berlin’de bir paketleme ve dolum işletmesi açarak, ticari faaliyetlerimizi daha geniş bir platforma taşımaya karar verdik. 

2006 yılında merkezi Muğla Dalaman’da, irtibat ofisi ise İzmir Balçova’da bulunan MGS Organik Tarım Gıda Ve Hayvancılık San.Tic.Ltd.Şti.’yi kurarak, faaliyetlerimizi bu çatı altında yürütme kararı aldık.

Devamlı olarak gelişme ve ilerleme  prensibi ile hareket eden MGS ailesi olarak 2009 yılında faaliyetlerimizi daha da genişletme kararı aldık ve Manisa Salihli’de organik tarım ve hayvancılığa başladık.

Çiftliğimiz Salihli’ye 15 km, İzmir Havaalanına 120 km mesafede Dombaylı, Akviran ve Kızılavlu köylerinin kesiştiği noktada, Salihli-Köprübaşı-Demirci yolu üzerinde yer almaktadır. Arazimiz toplam 3600 dekar olup zeytin, ceviz, kayısı başta olmak üzere  nektarin, ayva, cennet hurması, erik, üzüm gibi çok sayıda ürün yetişmektedir. 

Ağaçlarımız 5-6 yaşlarındadır ve birçoğu verim olarak maksimum düzeye ulaşmıştır. Çiftliğimiz organik tarım çiftliği olarak kurulmuştur ve organik sertifikamız vardır. Arazimizi çevresinde organik tarım için olumsuz bir etken olan ağır sanayi tesisleri vb.kesinlikle yer almamaktadır. Toprak verimimiz çok yüksektir ve arazimiz 25-30 yıldır hiç ekilmeyen genç makilik bir alan olduğu için toprağımızın doğal yapısı korunmuştur.

Ürün İçeriği
Ürün Kullanımı
DRB Tescil Belgesi

MENÜLER

ÜRÜNLERİMİZ

İLETİŞİM

Akören Mahallesi Akören Sokak No:540 Salihli / MANİSA
+90 (553) 293 72 71 - Fabrika Müdürü
+90 (232) 277 12 09
drb@doktorbat.com
Web Tasarım: Özgüweb